SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530 d
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
114404
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530 d 3.0 dizel 2004 edhe 2 muaj regjistrim ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni.....Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Coulommiers, Ile-De-France, France
049 88 22 50
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »