SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jetta 1.6 disel
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
VW JETTA
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
160.00
Viti :
1990
ID e produktit :
114416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes jetta 1.6 disel shum e mir ne motror te gjitha pjest harxhuse jan te ndrrune gomat e mir i ka ne gjendje te rregullt o per me shum 049 762 649 044 565 097
Informata rreth publikuesit
Erolind
Ferizaj
049762649
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »