SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura ne shitje
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1995
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Spoiler
ID e produktit :
11442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 3 Turbo Dizel Intercoler (TDI)
Regjistrim nje vit
Posedon:Servo,Alarm,Mbyllje Qendrore,2 Air-Bag,Goma te Reja dhe Fellga te Aluminit,Interier te Bukur,Etj..
Tel 044231093
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
045339482
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »