SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c 220 ne gjendje te rregullt siq shihet edhe ne foto regjistrim rks deri 2017 per ma shum kontaktonni ne tel
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prizren
044970381
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »