SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 730d
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
BMW 730D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
114436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 730d (3000 kubik, diesel).
Vetur luksoze, posedon:
ABS
ESP
TEMPOMAT
GJAMA ELEKTRONIK
SENZOR SHIU DHE SHUME FUNKSIONE TJERA ELEKTRONIKE
FULL LEKURE (TE ZEZE)
FELLNE 17" (keto qe shifem ne foto) ME GOMA DIMRI
FELLNE 19" (EXTRA) ME GOMA VERE
ETJ.
Informata rreth publikuesit
rron.m
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »