SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio 1.5dCi
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.5dCi ne gjendje te rregullt teknike dhe mekanike
Posedon:
ABS
ESP
TEMPOMAT
GJAMA ELEKTRONIK
ETJ.
Informata rreth publikuesit
rron.m
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »