SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Modus 1.2 16v
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Renault Modus
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
114439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Modus 1.2 16v Benzin.
Gjendje Perfekte, me servisime te kryera (rripi dhembzor gjithashtu), goma të reja të dimrit, regjistrim deri me 04.06.2016.
Posedon:
-Gjama elektronik
-ESP
-ABS etj.
Informata rreth publikuesit
rron.m
Arberi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »