SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel zafira 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
114462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira
Klim
Mbyllje cenzore
Abs
Esp
Airbag
Navigacion
Radio dvd emp3
Etj e ardhur nga zvicrraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Gjakova
049 464 888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »