SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI 1.9 2001
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
114471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 TDI 1.9 viti i prodhimit nfund 2001 esht shum i rujtun si ne karoseri por edhe ne motor.Regjistrim RKS deri Tetor 2016.Ndroj me vetura me te vogla ose Motor Harley ose Choper.Pres bleres serioz.MOB+VIBER: 049271213

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
049271213
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »