SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tourani
Çmimi :
€13,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Mars '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
114483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes automobilin ne gjenje te mir i sa po ardhur nga gjermania doganen edhe homologimin e perfunduar asht full ekstra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelzen
044271136
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »