SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mitsubish pajero 2.5 v6
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
ID e produktit :
114518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
regjistrimi ika ska duar osht ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mir
Wienau, Oberosterreich, Austria
049 240 547
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »