SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Focus ne gjendje fenomenale-viti 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
ID e produktit :
114537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e re Ford Focus e vitit 2013, me 44000 te kaluara per vetem 11000 euro. Per me shume informata na kontaktoni ne telefonin 044 744 404.
Informata rreth publikuesit
Kreshnike
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »