SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes benz 2.0
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
114539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz Kompressor viti 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gashi
Suharekë
049184015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »