SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 180 cdi 2008
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes B 180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
1789.00
Viti :
2008
ID e produktit :
114545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes b clas 180 cdi 20.12.2007 klima abs esp xhama elektrik pasqyre elektrike pulla ne timon board computer navi ulset me nxemje ulse gjysem
Lekur senzora para mbrapa ne gjendje te mire teknike shume i paster ne gjendje te mire teknikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Pejë
044221447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »