SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz E 320 CDI avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
3222.00
Viti :
2003
ID e produktit :
114547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Katana
Kosovo
044 928 798
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »