SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rover 75
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Lloji :
Rover 75
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
251,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
114557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Rover 75 Benzin 2.5 Automatik Vetura posedon: Servisin e krym ne servis te autorizuar "LTG" 2 Qelsa Klima tronik Dritare elektrike 4X Tepomat Senzora parkingu Abs Air Bag Komand ne timon Gomat e dimrit Karrige me nzemje dhe lekur krem Karrige levizse para mbrapa elektrike Navi + Tv Perde ne gjamin e pasem Shiber Vetura ka : 251.000 km Vetura esht ne gjendje te rregull per me shum informata na kontaktoni 044 437 275 + Viber+Whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Ferizaj
044437275
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »