SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 2 1.6 d 1989
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
114578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ështe ne gjendje shumë te mire nuk ka nevoj per asnjë investim per me shum informata na kontaktoni ne tel 044462475 ne viber +37744462475

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agron
Klina
044462475
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »