SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€950.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1987
ID e produktit :
114636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 diesel 4 dyer i qlajmrun ne gjendje te rregullt vetem rigjistrimi i mungon.
Ndrrim i munshum.
045603122
Informata rreth publikuesit
Redi
Ferizaj
045603122
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »