SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aster
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
ID e produktit :
114649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
aster 1.7 dizell viti 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
049308543
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »