SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura shitet e ardhur nga zvicrra e rexhistruar qe 2 jav Servis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '16
ID e produktit :
114654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura shitet e ardhur nga zvicrra e rexhistruar qe 2 jav

Servisin e kryera te gjitha me rregulla me liber servisi

ka klim tronik

gumat e reja

abes

vetuar eshte 1.3 dizel ne gjendje shum te rregullt
Informata rreth publikuesit
Gramos
044381666
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »