SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Piaggio diesis 50 cc 2003
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
114665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes piaggio diesis 50 cc me dogan te paguar ne gjendje perfekte motorike goma te reja punon mire
Te prishura : pllastikat edhe drita perpara
qmimi 300 euro mund te na kontaktoni ne kete nr telefonit +3774567991 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
driton
Pejë
+37745679991
qender [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »