SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 3c
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Perodua
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,007
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
114675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pasatin 3c DSG ne gjendje shum te mir i ardhur prej zvicre 207 mij km te kaluara viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ximi
Barcelona, Spain
045607772
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »