SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Corsa 99
Çmimi :
€1,550.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,145
Motori (kubik) :
978.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
114686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Cosa 1.0 benzine
Ne gjendje shume te mire
RKS
ABS
Motor me zingjire EKOTEK...
Nuk eshte hipotek...
flm.
Viber: +37744359090
Informata rreth publikuesit
kujtim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »