SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz 300D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 300
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1987
ID e produktit :
114699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes benz 300 disel fabrikishtviti 87 eshte ne gjendje te shkelqyer me fellne te bukura pa regjistrim pa denim ne emer tem ..shitet dhe ndrrohet viber 049240967

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Pristina
049240967
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »