SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 107 - 1.4 HDI
Çmimi fillestar :
€5,199.00
Ju kurseni :
€899.00 (18% zbritje)
Çmimi :
€4,300.00 Çmimi rritet në €5,199.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:24
Lloji :
Peugeot 107
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- PEUGEOT
- MOTORI 1.4 HDI
- VITI I PRODHIMIT 2006
- MANUEL
- 4 GOMA TE REJA DIMRIT
- 4 GOMA TE REJA VERES
- RADIO - CD
- GJAMAT ELEKTORNIKE
- ESP
- DRITA TE MJEGULLES
- SENZOR PARKIMI
- KLIMA

- TEL 049 764 333 - 044 890 738Polo . Audi . Golf . Bmw . Fiat . Ford . Opel . Corsa . Vectra . Mercedes . Volvo . Renault . Peugeot .
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
044890738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »