SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2002
ID e produktit :
114721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044-919-999Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ajvaz
Vushtrri
044/919/999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »