SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FIESTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1993
ID e produktit :
114732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Ford Fiesta i vitit 1993 , vetura eshte 1.3 benzin , vetura eshte ne gjendje perfekte mjaft e ruajtur si jasht dhe brenda , vetura eshte e regjistruar , kilometrat e vetures jane te garantuara, gumat 4 cope i ka te reja , per kontakt lajmrohuni ne numrin 045-640-506
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »