SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel zafir 1.8 benzin plin
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
114740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel zafira 1.8 benzin plin goma t reja centrall klim 8 muaj regjistrim n gjendje shum t mir
Nr +37744206979
Fotot spo dalin
Informata rreth publikuesit
Ermal
Lipjan
37744206979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »