SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 1.4 benzin
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1999
ID e produktit :
114742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 1.4 benzin posedon klim goma t mira gjamat me rrym është n gjendje t rregullt
Nr +37744206979
Fotot spo dalin
Informata rreth publikuesit
Ermal
Lipjan
37744206979
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »