SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW T5 tdi
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
114749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kombin VW T5 2.5 TDI 9DI te kuqe ) me libra te servisit i ardhur nga Gjermani qe dy muaj i regjistruar per here te pare.
Ne gjendje shum shum te mire teknike.
Informata rreth publikuesit
dioxhen
Gjakovë
+37745661155
gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »