SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet - Ndrrohet Audi A6 2003
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
114771
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet - Nderrohet Audi A6 2.5TDI, V6 , 4×4 posedon: klim Abs sensora Navi automatik-tiptronik , karriget me nxemje , shpejtesit i ndrrohen dhe ne vollan etj.. esht full extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon
Therandë
049237039
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »