SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Master 1.9
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
Renault Master
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
114784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi Renault Master 1.9 DTI esht ne gjendje te mir teknike shpenzimet i ka shum te vogla gomat i ka te reja esht i pajisur me rafte per puntor hidraulik mekanik etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbin
Skënderaj
044177844
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »