SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi Q5 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Janar '17
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
232,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
114809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi Q5 3.0 Quattro nafte .Rks Regjistrimi i pare , e ardhur nga Ch . Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Xenon,, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura... Çmimi sipas marrevshjes.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
00393312151330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »