SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CHRYSLER PT CRUISER CRDI -03
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '16
Lloji :
Chrysler PT Cruiser
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE:
ME DY PAL FELLNE ME GOMA
ME MOTORR TE MERCEDESIT 220 cdi
KM-150,000
KLIMA
TEMPOMAT
ME LIBER SERVISI ETJ:
WIBER. +386-49-139811
Informata rreth publikuesit
Shaqir
Prizren
+37744139811
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »