SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1991
ID e produktit :
114811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 3
pa regjistrim i clajmeruar ne kohe pa denim.
qmimi i diskutueshem.
kontakt, 044788828
Informata rreth publikuesit
Nazmi
Mitrovica, Kosovo
mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »