SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2004
ID e produktit :
114819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes land roverin me klim ka regjistrim deri ntetor per me shum info kontaktoni me telPostuar nëpërmjet celularit. 044 297 720
Informata rreth publikuesit
Valon
Besianë
049707901
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »