SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz 2.9 turbo disel
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1998
ID e produktit :
114820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi 2.9 Elegance viti 98 i

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riiad
Ferizaj
045544388
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »