SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 1.6 TDI HIGHLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2013
ID e produktit :
114826
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zez metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin Manual
Opsione : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
ulset lekur te zez , ulset me ngrohje , ulsen me masazh ,
ulset sport , dritat LED , dritat BI XENON , bordkompjuter ,
tempomat , mbajtesin e distrances DISTRONIC , navigacion GPS ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD SD CARD ,
me dhez pa qels START/STOP sistem , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj FUL OPSIONE .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-golf-vii-1-6-tdi-highline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »