SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2.0 e doganuar e regjistruar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
114834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Zafira 2.0 ne gjendje te rregullt. Ka 7 ulese ka klim funksionale gjama dhe timon me rrym , airbag, goma te reja , motorr ecotec dhe me zingjir po ashtu ecotec. Per me shume info kontakt ne 044208389Pres bleres serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Skender
Prishtinë
044208389
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »