SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 280
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
278,071
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1993
ID e produktit :
114835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES 280 BENZIN&PLIN VITI I PRODHIMIT -93, NE GJENDJE SHUME TE MIRE .REGJISTRIM 1 VIT, POSEDON:TIMON HIDRAULIK,PASQYRET ELEKTRONIK,RADIO ME CD,SHIBER ,ABS,KLIM,GOMA DIMRIT DHE TE VERS ,ETJ, ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
Informata rreth publikuesit
Arbnor M.
Prishtinë
045436507
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »