SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK 92.000 km
Çmimi :
€23,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
97,800
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
114841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- 1 VIT REGJISTRIM
- VITI PRODHIMIT: DHJETOR/2012 (1 muaj 2013).
- ME HISTORI TE PLOTE(liber servisi)
- SERVISIN E KRYER NE AUDI GJERMANI PER 30.000 km (deri 120.000km).
- DISQE DHE FRENA TE RI TE NDERRUAR NE AUDI GJERMANI
- 3 ÇELSA
- GOMA TE REJA PER VERË
- GOMA TE REJA PER DIMER
- STOP START SYSTEM
- KARRIGA ME NXEMJE
- NAVIGACION
- TEMPOMAT
- SENZORE SHIU
- SENZORE DRITE
- DRITA MJEGULLE
- VENDIN PER 2 SD CARD (mp3, dvd)
- KOMANDA NE TIMON dhe shum e shum opsione tjera.

GARANTOJ PER KILOMETRA DHE QE NUK KA PASUR NDONJE AKSIDENT, VETURA KA GARANCION NGA AUDI 1 VIT KUDO NE EUROPE.

Viber: +386 49 87 86 85
Informata rreth publikuesit
Fatos
+386 49 87 86 85
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »