SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi Unimag Per pastrimin e bores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
82,000
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1993
ID e produktit :
114849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi Unimag
Per pastrimin e bores
Me Lug te Bores
Me krypore
Te kalume 82 mij
Dizel
Motori 5 klipsh 2900 kubik
Viti i prodhimit 01-03-1993
Regjistrimi i par 17-09-2015
I Regjistruar deri me Daten 17-09-2016
Tipi 602
Prodhuesi Om
Ulse 2
Ngjyra e Portokallt
Tel 049 308 700
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lu
Ferizaj
049308700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »