SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pasat 5 2002
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
114859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pasat 2002 1.9 tdi automatik tiptronik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zek
Prizren
044700735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »