SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 318 Benzin' Plin 1,8
Çmimi :
€1,499.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
287
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
114860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw osht ne gjendje te rregulltRexhistrim deri 22.04.2016Bejm edhe nderrim me vetura golf 5Prr me shum kontaktoni ne 049 366 402 Ose 044 384 390

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Avni
Skënderaj
044 384 390
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »