SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz SE 500 V8 Benzin w126
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
Lloji :
Mercedes 500
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
1982
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
114876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet,
Mercedes Benz w126 SE500
-Benzin
-Automatik
-Klim
-Abs,Airbag
-Tempomat
-Ulset lekur me nxemje dhe elektronike
-Gjamat Elektronike
-1982
-225000 km
Te gjitha origjinale te fabrikes
Ne gjendje te rregullt, shum i ruajtur
+viber
049122639
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049122639
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »