SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,900,000
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
114882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW X5 ne gjendje te rregullt Full extra 1 vit regjistrim
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Drenas
044303871
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »