SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 t(di)dizell
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
114888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 t(di) te kuqe dizell 1.9 viti 2001 regjistrim 10muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
x
Ferizaj
045668403
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »