SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes 190
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1986
ID e produktit :
114893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura o ngjendje trregullt
motorrin e ka 2.5Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
getoar
044577491
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »