SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes sprinterin Mercedes benz 310D ne gjendje perfekte!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
114924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sprinterin mercedes benz ne gjendje shum te mir ka ardh nga gjermanija , esht sprinter 310D , 162.000 km tkalune , ka karrigen e shoferit me nxemje , 7ulse i ka , viti i prodhimit 99 esht model i 2000 - 2001 ,, perkolicen e ka 2me2 por ka edhe kuken. Esht ne gjendje perfekte muni me ardh me e kqyr dhe me u bind,, Të interesuarit tna lajmrojn per me shum info , rrespekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zenun
Gjakovë
044924488
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »