SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes vito 108 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
114926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes vito 108, 2.2 turbo,150.000 k/m te kalune ,viti prodhimt 2003 , tri ulse pra dhe me regjstrim te kosoves
Informata rreth publikuesit
merki
Prizren
049469985
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »